> Тарас Голуб - GRAIN UKRAINE

Тарас Голуб

Тарас Голуб

 

член правління European-Ukrainian Council for Cooperation and Development

Проєктний менеджер, що пройшов шлях від менеджера до першої особи у корпоративному секторі в Україні, Європі, на Близькому Сході та у Китаї. Керував міжнародними проєктами, з яких деякі пройшли IPO. Керував міжнародними проєктами у сфері нафти й газу, машинобудування та енергетики.

У 2020-2024 роках працював радником віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Долучався до процесів отримання Україною статусу кандидата у члени ЄС, концентруючись на питаннях G2B-комунікацій для забезпечення участі українських продавців на конкурси програми ЄС.

Співзасновник мережі громадських організацій під спільним брендом Council for Cooperation and Development, що має базову організацію EUCCD у Києві і координує роботу NGO у країнах ЄС (зокрема USCCD — у Словаччині, UACCD — в Австрії, CUCCD —  Чехії). Діяльність NGO спрямована на підтримку спільних проєктів в інтересах України у корпоративному, державному, муніципальному і громадському секторах та має на меті сприяння інтеграції українців у європейське суспільство.

 

НА ГОЛОВНУ