Сергій Федорик

Сергій Федорик

Сергій Федорик
Куратор проекту будівництва MV Cargo

Сергій Федорик є куратором MV Cargo – міжнародного проекту будівництва зернового терміналу, що розвивається спільно з корпорацією Cargill. Це найбільша іноземна інвестиція в Україні за десятиліття.
Пан Федорик – один з найбільш прогресивних і досвідчених керівників проектів вищого рангу в Україні. Здобувши освіту в Києво-Могилянській Академії, а також ступінь MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі, він сертифікований в системі IPMA (level B) (керівник складних проектів і портфелів проектів), а також має сертифікацію BREEAM International Assessor в британській сертифікаційної системі екологічного будівництва.
У нього більше 15 років досвіду управління проектами девелопменту та будівництва в Україні та за кордоном. У числі клієнтів пана Федорика: MV Cargo, TIS, DCH, SCM, IMMOCHAN, VTB, AVEK, Multi Development, Міністерство оборони, комерційні банки та інші організації і установи. Загальний обсяг проектів, в яких брав участь Сергій і його профільна компанія з відповідними сервісами, становить понад 950 млн. доларів США.
Сергій Федорик є співавтором програми з навчання управлінню проектами і лектором в UrbanLand Project Management School.
У процесі роботи над проектом Сергій Федорик робить акцент на розвитку таких навичок, як переговори, комунікації, інструменти контролю проекту і охорони праці, реінжиніринг процесів і теорія обмежень системи.