> Родіон Рибчинський - GRAIN UKRAINE

Родіон Рибчинський

Родіон Рибчинський

 

директор громадської спілки «Борошномели України»

Родіон Рибчинський має понад двадцять років досвіду в аграрній сфері. З 1999 року є керівником служби бізнес-проєктів в ІА “АПК-Інформ”, співвласником інформаційної агенції “АПК Зерно” та головним редактором журналу та порталу “Зберігання та переробка зерна”. З 2014 року по 2020 рік був співвласником та директором ТОВ “АПК-Інформ Груп”. У 2020 році став заступником директора комерційного департаменту АТ “ДПЗКУ”.

У вересні 2014 році розпочав громадську діяльність на посаді директора громадської спілки “Борошномели України”. Від жовтня 2021 року є членом виконавчого комітету Міжнародної асоціації борошномелів  (International Association of Operative Millers, IAOM) і представляє спілку “Борошномели України”. На початку 2022 року став президентом громадської організації “Союз виробників харчової промисловості України”, представляючи провідні асоціації та підприємства у галузі харчової промисловості (асоціації «Укрконпром», «Укрмолпром», «Укрхлібпром», Всеукраїнську асоціацію пекарів, ЗАТ «Укрпиво», «Укроліяпром», національну асоціацію «Укрконсервмолоко», спілку «Борошномелів України» та інші).

Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 1998 році за спеціальністю “технологія зберігання та переробки зерна”. У 2021 році захистив кандидатську дисертацію з теми “Удосконалення технології виробництва кукурудзяної крупи” та отримав ступінь кандидата технічних наук.

 

НА ГОЛОВНУ