> Олена Волошина - GRAIN UKRAINE

Олена Волошина

Олена Волошина

Олена Волошина

Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні


IFC, член Групи Світового банку, створює для людей можливості подолати бідність і поліпшити життя. Корпорація сприяє сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, підтримуючи розвиток приватного сектора, мобілізуючи приватний капітал, а також надаючи компаніям й урядам консультативні послуги та послуги з управління ризиками.
Координуючи діяльність IFC в Україні, пані Волошина відповідає за залучення інвестицій і здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Вона також бере активну участь у роботі консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні.
До свого призначення у грудні 1996 року обіймала посаду заступника керівника проекту, а пізніше – керівника проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994–1996). Координувала роботу консультантів з малої приватизації у 18 містах України та зв’язки IFC з урядом України на всіх рівнях.
Розпочала кар’єру в IFC у 1992 році, коли корпорація здійснила свої перші операції в Україні. Відтоді обіймала кілька посад, що дозволило їй набути широкого дорадчого досвіду з питань приватизації та інвестицій.
Пані Волошина народилася в Києві. Закінчила факультет іноземних мов Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка у 1985 році та після закінчення аспірантури у 1990 році захистила кандидатську дисертацію з лінгвістики.