> Олександр Буюклі - GRAIN UKRAINE

Олександр Буюклі

Олександр Буюклі

 

виконавчий директор Першого українського сільськогосподарського кооперативу

Олександр Буюклі має великий досвід управління великим аграрним бізнесом. Від 2010 року є директором компанії “Фенікс Агро”, де створив з нуля вражальний аграрний бізнес. Олександр розробив стратегічні напрями розвитку, а саме зернові та олійні культури, концентровані корми, сирі корми, мінеральні добрива. Управляв усіма аспектами бізнесу, від стратегічного планування до маркетингових досліджень, що сприяло значному зростанню компанії.

У ролі виконавчого директора у Першому українському сільськогосподарському кооперативі (ПУСК) з 2017 року він успішно керує стратегічним та операційним розвитком, забезпечує оптимізацію логістичних процесів та розширення бізнес-стратегій. Його ефективне керівництво проєктами та ризиками значно сприяло підвищенню прибутковості та конкурентоспроможності компанії.

ПУСК створено на базі ВАР. Його основні завдання — об’єднати середніх фермерів, організовувати постачання матеріалів та сировини підприємствам, забезпечити маркетинг та збут продукції, розвивати інфраструктуру, залучати фінансування від міжнародних фінансових інституцій.

 

НА ГОЛОВНУ