> Михайло Гранчак - GRAIN UKRAINE

Михайло Гранчак

Михайло Гранчак

керівний директор інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital

Михайло Гранчак є керівним директором у інвестиційно-банківському департаменті Dragon Capital. За свою 17-річну кар’єру в інвестиційному банкінгу працював над численними угодами зі злиття та поглинання (M&A), на ринках акціонерного (IPO) та боргового капіталу, а також з реструктуризації боргів. Він консультував провідні українські та міжнародні компанії з індустрій IT, споживчих товарів, роздрібної торгівлі, медіа і телекому, промислового виробництва, інфраструктури, видобутку корисних копалин, енергетики та агропромислового комплексу. Михайло приєднався до Dragon Capital на початку 2008 року.

До Dragon Capital понад два роки працював у Raiffeisen Investment AG, інвестиційно-банківському підрозділі Raiffeisen Group, де відповідав за угоди у галузях видобутку корисних копалин та енергетики. До Raiffeisen Investment Михайло керував власним IT-бізнесом, а до цього працював як програміст та архітектор IT-систем у виробничому та медіасекторах.  

Михайло отримав ступінь магістра з фінансів, а також ступінь бакалавра з економічної кібернетики, закінчивши з відзнакою економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

НА ГОЛОВНУ