Лариса Мудрак

Лариса Мудрак

 

голова наглядової ради Українського культурного фонду, СЕО Family Business Network Ukraine, президент Win Win Communications

Україна

Лариса має більш ніж 25-річний досвід роботи у сфері комунікацій та медіа. Розпочинала кар’єру як ведуча та автор програм української редакції радіо «Свобода» (Київ Мюнхен Прага), працювала спецкореспондентом і телеведучою програми «Вікна», головним редактором видань «Деловая неделя – Financial Times» і «Новое русское слово» (Нью-Йорк).

2005 р. перейшла на державну службу. Працювала прес-секретарем Міністерства надзвичайних ситуацій України. Вже восени 2005 р. була запрошена президентом України Віктором Ющенком для формування нового типу роботи прес-служби, і з 2005 до 2010 р. очолювала прес-службу президента.

У 2010–2014 рр. обіймала посаду заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Була представником України в Керівному комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства.

Лариса отримала освіту на факультеті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, закінчила Міжнародну школу менеджменту медіа (США) та Дипломатичну академію України.

Активно займається волонтерською, громадською та просвітницькою діяльністю. Є членом Координаційної ради Aspen Ukraine Initiative.

Захоплюється інноваційними технологіями у сфері інформаційної політики та освіти, музейними платформами для знань, подорожами.

НА ГОЛОВНУ