> Даніель Маркомін - GRAIN UKRAINE

Даніель Маркомін

Даніель Маркомін

консультант компанії Agribusiness di Covolato srl

Даніель Маркомін має понад 20-річний досвід роботи у агропродовольчій галузі і налагоджує торговельні зв’язки, сприяє зростанню бізнесу та становленню присутності на ринку для своїх клієнтів.

Досвідчений професіонал, він має знання у галузі бобів, перероблення сої, торгівлі, брокерства, хеджування, не-ГМО, органіки та аналізу ринку. Успішно співпрацював з такими відомими компаніями, як Cargill, Oleificio San Giorgio, Agribio, DonauSoja та Agribusiness di Covolato. Наразі він консультант Agribusiness di Covolato srl.

Крім того, Даніель заснував компанію Agriholism та є співзасновником Spazzoni S.E. Europe. У цих компаніях його увага зосереджена на продажі зернових та олійних культур, олії та білкових кормів, а також на торгівлі добривами.

До роботи у комерційному секторі він працював науковим дослідником у Падуанському університеті, де зосереджувався на нових перспективах схемах селекції молочної худоби. Протягом своєї кар’єри працював над створенням інновацій в агропродовольчій галузі, сприяючи різним проєктам та ініціативам, спрямованим на підвищення ефективності ланцюга постачання та якості продукції.

НА ГОЛОВНУ