> Арина Корчмарьова - GRAIN UKRAINE

Арина Корчмарьова

Арина Корчмарьова

 

віцепрезидентка групи Cotecna Inspection S.A. по ринку Балтійського і Чорного морів, керівниця «Котекна Україна Лімітед», консультантка FAO

Україна

Арина Корчмарьова – провідна міжнародна експертка з питань якості агропродукції, сертифікації та стандартизації, активна учасниця та спікерка українських та міжнародних конференцій на тему якості та торгівлі сільгосппродукцією (понад 30 виступів в 10+ країнах світу), авторка публікацій в українських та світових ЗМІ, консультантка FAO з питань якості в міжнародних проєктах, організаторка і доповідачка спеціалізованих тренінгів і семінарів для державних і приватних компаній, авторка кроп-турів з оцінки якості сільськогосподарських культур.

Основними регіонами спеціалізації Арини є країни СНД, ЄС та Близького Сходу.

Як успішний управлінець, Арина має 20+ років досвіду управління в сфері міжнародної торгівлі та логістики, великі практичні знання в галузі міжнародного комерційного лідерства, фінансового управління та продажів. А також значний досвід стратегічного менеджменту в сфері залучення інвестицій, M&A, виходу на нові ринки тощо.

Починаючи з 2014 року Арина є керівницею бізнес-групи Cotecna Inspection по ринку Балтійського і Чорного морів. Основна увага Арини з моменту приєднання до Cotecna зосереджена на роботі з учасниками ринків зернових і олійних культур, рослинних олій, кормів та інших сільськогосподарських і продовольчих товарів. Арина є фахівчинею з міжнародної торгівлі і перевезення сільгосппродукції згідно правил FOSFA і GAFTA, крім того, вона має унікальний досвід роботи з питань ризик-менеджменту по превентивним заходам недопущення контамінації вантажів і тестування.

Варто зазначити, що у Арини також є великий досвід у створенні, управлінні і розвитку лабораторій в Україні, Росії, Латвії та Туреччині (10+ лабораторій), що охоплюють повний спектр сільськогосподарських випробувань, а також у розробці і організації кроп-турів фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь в Україні. 

НА ГОЛОВНУ