> Анатолій Сікорський - GRAIN UKRAINE

Анатолій Сікорський

Анатолій Сікорський

генеральний директор зернового термінала Neptune компанії «М.В. Карго»

Анатолій Сікорський має значний досвід роботи в агросфері. З 9 липня 2021 року обіймає посаду генерального директора зернового термінала Neptune, спільного підприємства «М.В. Карго» та Neptune Port Holding B.V., 51% акцій якого належить корпорації Cargill. В його обов’язки входить операційна, комерційна та адміністративна діяльність термінала, що є важливою частиною аграрної інфраструктури України.

З 2010 по 2021 рік обіймав посаду керівника відділу закупівель сільськогосподарської продукції в АТ «Каргілл», що є частиною корпорації Cargill. Його досвід і професійні знання у сфері закупівель агропродукції сприяли значному підвищенню ефективності роботи відділу.

Крім того, більш ніж десять років працював керівником з розвитку та планування у компанії Japan Tobacco International (JTI), де відповідав за стратегічне планування та розвиток бізнесу. Очолював відділ роздрібних продажів у Першому українському міжнародному банку (ПУМБ), де керував розвитком та оптимізацією роздрібного банківського бізнесу.

Здобув вищу освіту у Національному аграрному університеті в Києві, де навчався на економічному факультеті за спеціальністю “менеджер зовнішньоекономічної діяльності”.

НА ГОЛОВНУ