Хазем Сакер

Хазем Сакер

Старший трейдер, Promising International Trading Co. DMCC (ОАЕ)З 2004 року Хазем Сакер почав роботу в міжнародній торгівлі між країнами Чорноморського регіону і регіоном MENA (Близький Схід і Північна Африка).
У 2006 році Хазем приєднався до Promising International Trading Co. в якості керівника представництва торгового відділу в країнах СНД, що спеціалізуються на зернових, кормових і харчових оліях. Основними ринками роботи відділу компанії на той момент були країни Східної і Центральної Африки, а також країни Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (Бахрейн, Катар, Кувейт, ОАЕ, Оман і Саудівська Аравія). До сих пір африканський ринок залишається потенційно високоризикованих для розвитку співпраці в сфері торгівлі зерном, зокрема для України. Однак, незважаючи на різні труднощі, а також фінансові та / або логістичні ризики, цей ринок є одним з високоперспективним для українських зернових.
Promising International Trading Co. була першою компанією, яка представила українські зернові, олійні та молочні продукти на ринку багатьох африканських країн східного узбережжя.
Хазем Сакер отримав спеціальну експертизу в сфері регулювання торгівлі в країнах Східної Африки, тим самим маючи глибоким розумінням специфіки ризиків і труднощів роботи на африканському ринку. Хазем керував поставками і торговими потоками в розмірі 2,5 млн тонн на рік в такі країни, як Ефіопія, Судан і Кенія. Крім того, Хазем пройшов професійні курси GAFTA і FOSFA, а також програму перепідготовки управлінських кадрів. Автор статей на тему економічного і міжнародного торгового співробітництва, які видавалися в арабських газетах, журналах і бізнес-виданнях. Автор публікацій декількох досліджень на тему розвитку співпраці між країнами Близького Сходу і пострадянського простору.
Хазем Сакер є випускником Арабської академії наук, технологій та морського транспорту.