Геннадій Шульга

Геннадій Шульга

Геннадій Шульга
Віце-президент з розвитку бізнесу в аграрному і продовольчому секторі SGS Société Générale de Surveillance SA

Геннадій Шульга має більш ніж 28-річний досвід роботи в сфері міжнародного контролю, випробувань і сертифікації. В даний час він є виконуючим обов’язки віце-президента з глобального розвитку бізнесу Agri Food Life компанії SGS Société Générale de Surveillance SA.
В його обов’язки в SGS входить сприяння інноваціям, нові проекти та ініціативи в сфері сільського господарства і послуг, пов’язаних з продовольством. Він також керує різними проектами з дослідження сільськогосподарського ринку і створення інформаційних продуктів.
Геннадій Шульга почав свою трудову діяльність в 1988 році в Іллічівському порту в якості заступника менеджера контейнерного терміналу.
У 1990 році пан Шульга приєднався до SGS Ukraine, де пройшов шлях від інспектора до старшого інспектора, потім отримав посаду менеджера філії, менеджера проекту і менеджера з розвитку бізнесу. У 2005 році він був призначений керуючим директором SGS Ukraine, і протягом 5 років успішно розвивав бізнес SGS в Україні, керуючи 24 офісами компанії і більш ніж 900 співробітниками.
Г-н Шульга був членом правління Української зернової асоціації та Торгового комітету України в асоціації GAFTA. Він має великий досвід торгівлі сільськогосподарськими товарами і, зокрема, зерновими.

Геннадій Шульга має ступінь бакалавра Одеського Державного університету і ступінь магістра з управління морським транспортом Одеського Морського Інженерного університету в Україні.