Петро Мельник

Петро Мельник

 

співвласник та виконавчий директор агропромислового холдингу Agricom Group

Високопрофесійний менеджер із досвідом роботи близько 20 років у сферах організації та управління фінансовою функцією холдингів та операційного управління холдингами. Має досвід роботи в сільському господарстві, молочній галузі, птахівництві, м’ясопереробці, FMCG, управлінському консалтингу. Працював у таких компаніях як “Вторма Груп”, “Основа”, “Сван Груп”, “ВНІПІТрансгаз”, “Укргазпроект”, “Дубно-Молоко” (ТМ “КОМО”), “Техноніколь Україна” та ін.

З 2014 року займає позицію виконавчого директора Agricom Group. За час його керівництва група увійшла до ТОП-5 найінноваційніших агрокомпаній України, ТМ “Добродія” стала №1 з виробництва вівсяних пластівців, а побудований в Чернігівській області завод – одним із найпотужніших, технологічних, сучасних заводів Європи. За підсумками 2020 року “Добродія” займає першу позицію за обсягом експорту пластівців серед українських виробників.

У 2021 році призначено президентом Українського клубу аграрного бізнесу.

Петро Мельник закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука (м. Рівне), вивчав стратегічний менеджмент в Chartered Management Institute (Лондон), навчався на програмі МВА у Шефілдському університеті (Великобританія), навчався в Гарвардській школі бізнесу (США) на програмі “Агро семінар”. Є членом УКАБ, СЕО Club, Young Presidents Organization (YPO).

Підприємець, дослідник, наставник, есенціаліст. Захоплюється медитацією, йогою, подорожами, колекціонує статуетки слонів.

НА ГОЛОВНУ