Ольга Балицька

Ольга Балицька

 

Head of land and real estate practice PwC Legal Ukraine

Україна

Ольга є відомим фахівцем в області земельних правовідносин і будівництва з більш ніж 15-річним досвідом роботи в провідних міжнародних та українських компаніях. Неодноразово обиралася головою Комітету з нерухомості Європейської Бізнес Асоціації, є членом комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Ольга є главою ad hoc комітету ЄБА з ринку земель, створеного на початку 2019 з метою сприяння зняттю мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення і відкриття прозорого ринку земель. Під керівництвом Ольги комітет напрацював пропозиції щодо доповнення і зміни законодавства в названій сфері.

Ольга є керівником практики нерухомості в PwC Legal Україна і консультує представників агро-сектору з питань землекористування, отримання прав на земельні ділянки, юридичної інвентаризації земель, захисту від рейдерства, підготовки агровиробників до відкриття ринку земель і / або приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України. Також Ольга очолює групу адвокатів PwC Legal Україна у справі ЄСПЛ, спрямованого на відновлення прав власності українського землевласника і українського фермера на безкоштовне розпорядження земельними ділянками.

Крім того, виконуючи обов’язки депутата Київської міської ради, Ольга займається питаннями містобудування та землекористування і виступає ініціатором численних рішень щодо врегулювання найбільш скандальних забудов Києва, а також проектів, які вводять структурні зміни в сферу містобудування. Зокрема, Ольга була головою робочої групи з розробки і співавтором Порядку придбання прав на землю із земель комунальної власності в Києві.

НА ГОЛОВНУ