Джонатан Грендж

Джонатан Грендж

 

партнер Sunstone Brokers

Джонатан Грендж має значний досвід торгівлі сільськогосподарськими товарами, зокрема насінням олійних культур та рослинними оліями. Він розпочав карʼєру в якості трейдера і навчився торгівлі в компанії Louis Dreyfus & Co. в Парижі в 80-х роках. Пізніше, у 90-тих, був керівником відділу олійних культур та рослинних олій в компанії Andre, Швейцарія.

У 2001 році заснував IT-компанію SMX Corporation в Індії, а з 2007-го по 2011 роки займався фермерським проєктом в Україні. Ще одна велика віха в карʼєрі – торгівля олійними культурами від імені швейцарського зернового брокера Vicorus SA з 2011 року і до початку 2016-го.

На початку 2016 року Джонатан Грендж разом з Сергієм Репецьким заснували брокерську компанію з торгівлі сільськогосподарськими товарами Sunstone Brokers. Компанія спеціалізується на нішевих культурах Чорноморського регіона та Середземномор’я.

Sunstone Brokers намагається надати своїм клієнтам всебічне розуміння ринку, надійну, своєчасну та неупереджену інформацію. Як великий прихильник фундаментального аналізу та впливу макроекономіки на товарні ринки, Джонатан Грендж пише дещо нестандартні, іноді політично некоректні звіти про ринок.

НА ГОЛОВНУ