Борис Приходько

Борис Приходько

 

керівник відділу фінансових рішень компанії «‎Сингента»

Борис Приходько має понад 20 років досвіду роботи в аграрній галузі, розпочав свою кар’єру у компанії «Райз». Від 2018 року обіймає посаду керівника відділу фінансових рішень компанії «‎Сингента», де відповідає за розвиток фінансових та торгових програм, що допомагають клієнтам компанії сформувати ефективну стратегію продажу вирощеного врожаю та отримати цільове фінансування. Пан Борис активно просуває на українському аграрному ринку ідею хеджування цінових ризиків із використанням біржових інструментів.

У 2015-2016 роках Борис Приходько очолював Державну продовольчо-зернову корпорацію України, де під його керівництвом відбулися реформи, що дозволили компанії експортувати понад 3,2 млн тонн зернових протягом маркетингового року та значно покращити фінансові результати корпорації.

У червні 2016 року закінчив Програму розвитку керівників державних підприємств у Київській школі економіки (KSE). У червні 2005 року закінчив навчання на факультеті «‎фінанси» Міжнародного інституту бізнесу в м. Києві.

НА ГОЛОВНУ